Samsung, Galaxy akıllı telefonlarında gaye küçülttü

Reklam Ajansları, SMM Paneller Kas 01, 2022 Yorum Yok

Samsung, geçtiğimiz hafta 2022 üçüncü çeyrek gelirini açıkladı. Güney Koreli firma yaptığı basın açıklamasında yakın istikbal için zayıf akıllı telefon pazarına işaret etti ve durumun önümüzdeki Yıl da Çok güzelleşmeyecek üzere göründüğünü vurguladı. Bu yüzden de şirket, istikbal için satış maksatlarını düşürdü.

Güney Kore’den gelen yeni bir habere nazaran Samsung, 2023’te 270 milyon akıllı telefon sevkiyatı maksadı belirledi. Bu, şirketin her zamanki 300 milyon sevkiyat amacının (küresel akıllı telefon sevkiyatlarının yaklaşık %25’i) altında yer alıyor. Şirketin sevkiyat sayıları 2017 yılında 320 milyon ile tepeye ulaşmıştı.

Bu yıl, şirketin yaklaşık 260 milyon akıllı telefon sevkiyatı yapması öngörülüyor. Hasebiyle şirket bir sonraki gayesine ulaşmayı başarırsa, 2022 sayılarına nazaran bir gelişme olacaktır. Ayrıyeten bu haberde, Samsung’un katlanabilir telefonların yıllık sevkiyat amaçlarındaki hissesini artırmaya karar verdiği argüman ediliyor. Şirket, 60 milyondan Çok Galaxy S ve Galaxy Z serisi Aygıt satmayı hedefliyor.

Samsung’un, piyasa şartlarının Olumlu olması beklenmediğinden 2023 için muhafazakar sevkiyat amaçları belirlediği bildiriliyor. bütün dünyada yükselen bir enflasyon ve jeopolitik tansiyonlar, düşürülen bu gayeler üzerinde Değerli bir tesire sahip. Ayrıyeten, global iktisat bir sakinlik yaşıyor, bu nedenle Samsung karlılığını artırmaya çalışıyor.

Yeni habere nazaran, yeni nesil Galaxy Z Flip ve Galaxy Z Fold serisi telefonlar geliştirilmiş bir dizayna, daha düzgün dayanıklılığa ve daha az ayrım edilir bir ekran kıvrım izine sahip olacak. Samsung’un ayrıyeten üst Tertip Galaxy S serisi telefonların hissesini %50’den Çok artırdığı söyleniyor. Galaxy A ve Galaxy M serisi aygıtlar yaklaşık 210 milyonla satışa katkıda bulunacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir