Twitter’ı satın Meydan Elon Musk, artık de Vine’ı Geri getirmek istiyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Kas 01, 2022 Yorum Yok

Twitter, Vine’ı Geri getirmek için çalışıyor olabilir. Vine, Twitter’a ilişkin bir görüntü döngü platformuydu, fakat Ekim 2016 ile Ocak 2017 ortasındaki süreçte kapatıldı. Kaynaklara nazaran bu bilgi, Twitter CEO’su Elon Musk‘ın kullanıcıların Vine’ı Geri isteyip istemediklerini soran bir anket yayınlamasından 24 saatten kısa bir mühlet sonra geldi. Hizmet yine başlatılırsa, ByteDance’in TikTok’una rakip olabilir.

Bu ortada,Musk’ın anketinde Aka çoğunluğun Vine’ın Geri dönmesi tarafında oy kullandığını belirtelim.

Yıllarca geride kalan Vine kodunun tekrar çalışmaya başlaması için “çok çalışma” gerekiyor. En azından Axios ile konuşan kaynaklardan birine nazaran durum bu.

Vine’ı hayata döndürmek Elon Musk’ın birinci Aka fikri de değil. Raporlara nazaran Musk, mavi tik onayı için Twitter Blue aboneliği isteyebilir. Bu da, aylık 19,99 ABD dolar ödemek zorunda kalmak manasına geliyor.

Musk’ın Twitter’ı daha uygun hale getirmek için Öbür hangi fikirleri olduğunu görmek Farklı olacak. Ayrıyeten hizmetten Nakit kazanmanın yeni yollarını bulmak istediği de açık..

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir