Samsung Galaxy Z Flip 4’ün Fazla Özel bir sürümü geliyor: Maison Margiela Edition

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Kas 01, 2022 Yorum Yok

2 hafta Evvel Samsung, lüks moda markası Maison Margiela ile Amel birliği yapacağını duyurmuş, lakin bunun hangi Eser için olduğunu açıklamamıştı. Bunun Galaxy Z Flip 4, Galaxy Buds 2 Pro ve Galaxy Watch 4 üzerine olması bekleniyorken, artık daha Çok İzah geldi.

Şirket, Maison Margiela Edition markasıyla Galaxy Z Flip 4’ü gösteren bir görsel yayınladı. Aygıt muhtemelen arka yüzünde Maison Margiela’nın teması ile ak ve Siyah renklerde gelecek. Öte yandan katlanabilir akıllı telefon için kumaş kapaklar ve kılıflar da olabilir. Bunların da başka olarak satılması bekleniyor. Öte yandan Galaxy Buds 2 Pro ve Galaxy Watch 5’in misal temalı versiyonlarının tanıtılması mümkün.

Birkaç gün Evvel Samsung’un Instagram hesabı Maison Margiela’nın “ikonik 4 dikişinden” ve “sembolik sayısal kodlama halkasından” bahsetmişti ve bunu yayınlanan Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition’ın dizaynında ve ambalajında görebiliyoruz. Güney Koreli firma, hudutlu sayıda üretilecek katlanabilir telefonunun lansmanı için şimdi resmi bir tarih açıklamadı, lakin yakında geleceğini söyledi. Telefonun Kasım 2022‘de tanıtılmasını bekliyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir