Samsung Galaxy S23, 2023 yılının en güçlü Android’i olabilir

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Kas 20, 2022 Yorum Yok

Samsung’un Galaxy S23 serisinde, dünya genelinde Snapdragon 8 Gen 2 çip setini kullanacağı artık Kesin üzere görünüyor. Lakin şirket bu durumu bir adım daha öteye taşıyabilir ve yeni amiral gemisi telefonları için üretilecek özel, daha kuvvetli bir Snapdragon 8 Gen 2 versiyonunu kullanabilir.

Oldukça uygun bir geçmişe sahip olan sızıntı kaynağı @UniverseIce bu iddiayı desteklemek için bir ölçü araştırma yapmış ve Türlü deliller bulduğunu söylüyor. Ice Universe, öncelikle, Samsung Galaxy S23 için bir mukayeseli değerlendirmeden, Snapdragon 8 Gen 2’nin tipik olarak sunduğu 3,2 GHz suratından daha yüksek olan 3,36 GHz’e kadar bir çalışma suratı (saat hızı) gösteren bir ekran imajı yayınladı. Daha sonra, Snapdragon 8 Gen 2 için aniden Çok farklı model numarasının bulunduğunu tez etti.

Son olarak, Samsung Galaxy S23’ün Snapdragon 8 Gen 2’nin Samsung’a Özel yüksek frekanslı bir sürümünü kullanacağını “doğruladıklarını” tez ediyor.

Ayrıca, Farklı bir halde, bu çipin Samsung Galaxy S23 serisinin Avrupa versiyonunda kullanılacağını söylüyor. Bu nedenle birebir versiyonun dünyanın Geri kalanında kullanılıp kullanılmayacağı da şimdi net değil.

Yine de, en azından Avrupa’da, Galaxy S23 ve kardeşleri gezegendeki en kuvvetli Android telefonlar olabilir. Olağan ki her Vakit olduğu üzere, bu sızıntıya şimdilik bir ölçü kuşkuyla yaklaşmakta fayda var.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir