Samsung Galaxy sahipleri, artık kendi aygıtlarını kendi meskenlerinde, kendileri tamir edebilecek.

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Eki 27, 2022 Yorum Yok

Eğer bir Samsung Galaxy aygıtınız aygıtına sahipseniz, Samsung’un en son teşebbüsü sizi şad edebilir. Şirket, yaptığı duyuruda Galaxy aygıt sahipleri için yeni bir tamirat programını başlatıldığını bildirdi. Lakin ne yazık ki şimdilik yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde.

Bu yeni tamirat programı ile müşterilere özgün kesimler ve kılavuzlar sunularak kendi Galaxy aygıtlarını onarabilmeleri sağlanacak. Şirket, bu programı müşterilerin aygıtlarının ömrünü uzatmak için uygun bir seçenek olarak tanımlıyor.

Yeni Galaxy tamir programı bu yaz başlayacak. Başlangıçta Galaxy Tab S7+’a ek olarak Galaxy S20 ve Galaxy S21 serisi için eser tamirat takviyesi sağlanacak. Şirketin en yeni Galaxy S22 serisi listede yer almıyor lakin şirket, gelecekte desteklenen aygıtların listesini genişleteceğini söyledi.

Bu program için Samsung, tamirat kılavuzları ve kesimleri için tanınan bir çevrimiçi kaynak olan iFixit ile bir arada çalışıyor. ABD’de kendi aygıtlarını onarmak isteyen müşteriler yepyeni kesimlere, tamir araçlarına ve kendilerine işi nasıl yapacaklarını öğretecek adım adım görsel kılavuzlara erişebilecek.

Başlangıçta ekran montajları, art cam ve şarj girişleri için tamirler müşterilere sunulacak. Samsung, tamir listesini daha sonra genişletecek. Samsung bunu kıymetli bir sürdürülebilirlik tahlili olarak gördüğünü belirtiyor. Bu gayeye uygun bir halde, tamirat yapan Galaxy aygıt sahipleri, kullanılmış kesimlerin sorumlu bir formda geri dönüştürülmesi için Samsung’a fiyatsız bir formda geri gönderebilecek.

Bu yeni teşebbüs, hasarlı bir aygıtı onarmak isteyen müşterilere daha fazla seçenek sunuyor. Samsung, şu anda 2.000 pozisyon ile ABD nüfusunun %80’ini kapsayan büyük bir birebir gün servis ağına sahip. Ayrıyeten, teknisyenlerin tamir için direkt müşteriyi ziyaret edeceği bir “Size Geliyoruz Hizmeti” de sunuluyor…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir