Samsung Twitter’da OPPO’nun Telefonunu Beğendi; Herkes Şaşırıp Kaldı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Eki 27, 2022 Yorum Yok

Katlanabilir telefonlar konusunda, şu an için Samsung’un eline kimsenin su dökemeyeceğini biliyoruz. Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3‘ün büyük başarısı ile, Samsung bu yeni alandaki liderliğini perçinlendi ve başka firmaların onun yanına yaklaşması, en azında şu devirde güç görünüyor.

Son devirlerde katlanabilir telefon alanında Huawei ve OPPO‘yu da etkin olarak görüyoruz. Eserlerinin birçoklarını Çin pazarına özel olarak hazırlıyor olsalar da, rekabet açısından Samsung’a karşı çıkabilecekmiş üzere görünüyorlar. Samsung da bu fikirde olduğunu söylüyor. Firma, resmi Twitter hesabında Oppo’nun Find N modelini övdü. Bunu bilerek yapıp yapmadığı ise belirli değil.

Bir OPPO ve OnePlus PR yöneticisi, Twitter’da OPPO Find N’nin bir GIF imajını yayınladı ve herkese günümüzün akıllı telefonlarının hiç de sıkıcı olmadığını hatırlattı. Birden fazla karşılık aldı, lakin göze çarpanı, Samsung Mobile ABD Twitter hesabından gelen mesajdı. Samsung, tweet’te OPPO’nun telefonunu “inanılmaz” olarak yorumladı.

Her ne kadar bildiride OPPO modelinden kelam ediliyor olsa da Samsung’un bunu Galaxy Fold serisinden bir aygıtla karıştırdığını ve bu yüzden övgüyle kelam ettiğini düşünenlerin sayısı epeyce fazla. Alternatif olarak, katlanabilir telefonları genel olarak desteklemek için de bu bildirisi atmış da olabilirler. Ne de olsa bu yeni segment, varlığını Samsung’un başarılı modellerine ve pazarlama başarısına borçlu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir