Samsung Galaxy Z Flip 5’in kapak ekranı dev gibi olacak

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Nis 04, 2023 Yorum Yok

Samsung’un katlanabilir serisi bu Yıl Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5‘in eklenmesiyle daha da büyüyecek. Her 2 model de hiç elbet Samsung’un katlanabilir telefonlarının 2 taraf ortasında boşluk bırakmadan katlanarak kapanmasını sağlayacak su damlası menteşe üzere birtakım Kıymetli yükseltmeler getirecek.

Galaxy Z Flip 5 için söylentiler, kapak ekranının Aka ölçüde büyütüleceğini de gösteriyor. Birinci Z Flip modeli 1,1 inçlik Ufak bir kapak ekranına sahipken, ondan sonraki 2 model (Z Flip 3 ve Z Flip 4) kapak ekran boyutunu 1,9 inçe çıkardı. Bu Aka bir yükseltme değildi, fakat kapak ekranının bir biçimde kullanılabilir olmasına Yardımcı oldu ki birinci Galaxy Z Flip’te durum bu türlü değildi.

Galaxy Z Flip 5 kapak ekranı Z Flip 4’e kıyasla devasa olacak

Galaxy Z Flip 5’in Hariç ekranıyla ilgili en nihayet söylenti, Z Flip 5 dizaynını gösteren kimi konsept imgeler ve görüntülerle ortaya çıktı. Bu yeni konsept daha büyük, Tuhaf formlu Hariç ekranı gösteriyor.

Z Flip 5’in Hariç tarafındaki ekran alanı mümkün olduğunca Çok alanı kaplayacak ve telefonu açmak zorunda kalmadan Fazla daha fazlasını yapmamızı sağlayacak üzere görünüyor. Evet, daha Aka Hariç ekranın en düzgün kullanımı elbet arka kameraları kullanarak yüksek kaliteli selfie’ler çekmek olacak üzere. Fakat bildirimleri Denetim etmek ve iletileri yanıtlamak üzere misyonlar de daha rahat gerçekleştirilebilecek.

Samsung’un, Motorola RAZR‘da yapabildiğiniz üzere, kullanıcıların kapak ekranında bütün uygulamaları kullanmasına müsaade verecek kadar ileri gidip gitmeyeceğini bekleyip görmemiz gerekecek. Kapak ekranının tam boyutundan da şimdilik emin değiliz. Telefonun tanıtım tarihi yaklaştıkça detaylar da netleşecektir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir