Samsung telefonların geleceği, eski Mercedes tasarımcısına emanet

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 10, 2023 Yorum Yok

Samsung, MX Tasarım Ekibi’nin artık Hubert H. Lee tarafından yönetileceğini duyurdu. Lee, MX (Mobile eXperience) Tasarım Grubu başkanlığını üstlenecek. Daha Evvel Mercedes-Benz Çin’in baş Tasarım Sorumlusu olarak çalışan Lee, yirmi yılı aşkın tasarım ve liderlik tecrübesini Samsung grubuna taşıyor.

Lee, Mercedes-Benz China’da baş Tasarım Sorumlusu olarak ABD ve Çin’de Fazla sayıda takdir ve liderlik mükafatı aldı. Artık, Samsung’daki yeni vazifesinde Lee, Galaxy S ve Z serisi, Galaxy Tab, Galaxy Watch ve diğer aygıtlar üzere Galaxy eserlerini tasarlamaktan Mesul olan MX Tasarım Ekibi’ni devralıyor.

Resmi açıklamada belirtildiği üzere Hubert H. Lee’nin iştiraki, dünya çapında milyonlarca şahıs tarafından sevilen birebir kıymetler üzerine inşa edilen Galaxy eserlerine yeni bir Görüntü ve His kazandırmaya Yardımcı olacak. Lee ise, yaptığı açıklamada “mobil inovasyonun en uç noktalarında olan bir şirkete katılmaktan ve tasarım sanatı aracılığıyla yeni taşınabilir tecrübeler yaratmaktan Mesul takıma liderlik etmekten heyecan duyuyorum” dedi.

Samsung, bu ayın başlarında birinci bayan liderini da duyurmuştu. Lee Young-hee, Samsung DX (Device eXperience) kısmı için Global Pazarlama Merkezi’nin başkanlık misyonundan Mesul ve bu departman Samsung’un akıllı telefon işini denetliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir