Samsung, yeni bir reklam filmi ile bir kez daha iPhone’la dalgasını geçti

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 09, 2023 Yorum Yok

Samsung’un Apple ile dalga geçen görüntüler hazırlaması ve firmayı trollemesi artık Alelade bir Hadise haline geldi. Koreli dev Mümkün olan her fırsatta bunu tekrarlıyor. Apple telefonların özellikleriyle dalga geçen ve kendi Galaxy telefonlarının özelliklerini öne çıkaran reklamları hepimizi biliyoruz.

Katlanabilir akıllı telefonları piyasaya sürdüğünden beri, Samsung büsbütün farklı bir istikamete hakikat evriliyor. Öngörülebilir gelecekte Apple’ın katlanabilir bir iPhone ile karşımıza çıkacağına dairse şimdi net bir gösterge yok. Bu durum, Apple’ın şimdi katlanabilir bir telefonu olmadığı için Samsung’a dalga geçme imkanı veriyor.

Aşağıda izleyebileceğiniz Özel reklam, sadece Çin’de çevrimiçi olarak yayınlanmış üzere görünüyor. Bu ay boyunca gezegeni saran Dünya Kupası çılgınlığıyla hoş bir biçimde irtibatlı. genel olarak taraftarların “Meksika dalgası” olarak isimlendirdiği kutlamayı yapan bir Galaxy Z Flip telefon topluluğu görüntünün yıldızı pozisyonunda. Onların ortasında bulunan iPhone ise, katlanamadığı için bu kutlamaya katılamıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir