Samsung’dan, Apple ve iPhone ile dalga geçen bir reklam sineması daha

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Kas 06, 2022 Yorum Yok

Samsung, Apple ile dalga geçmekten hiçbir Vakit çekinmedi ve iPhone kullanıcılarını kendi tarafına çekme umuduyla bunu yapmaya tam gaz devam ediyor. Varsayım edebileceğiniz üzere, şirketin ABD pazarlama departmanı yeni bir reklam daha yayınladı ve bu sefer Apple müşterilerinden, özellikle de iPhone kullanıcılarından taraf değiştirme konusunda utangaç davranmamalarını istiyor.

En nihayet reklamın konsepti “kararsızlık”. Apple markasından hiçbir yerde bahsedilmiyor, lakin Samsung’un Cupertino merkezli şirkete yeni bir vuruş indirdiği açık. Ve tipik Samsung stilindeki 30 saniyelik reklam, bir çitin üzerinde oturan ve Samsung tarafına atlamaya hazırlandığı argüman edilen bir Apple müşterisini gösteriyor. Lakin birkaç öteki iPhone kullanıcısı “çitin üzerine oturmamız yasak” diyerek onu Geri çekiyor.

Yakında Samsung müşterisi olacak olan kişi, Galaxy telefonların zati katlanabilir ve epik kameralara sahip olduğunu, bu nedenle Apple’ın yetişmesini beklemenin bir nedeni olmadığını belirtiyor. Bir Öbür deyişle Samsung, iPhone kullanıcılarına Şayet yeni ve heyecan verici bir şey istiyorlarsa, Apple’ı beklemek zorunda olmadıklarını hatırlatıyor. Bunların hepsini Galaxy serisinin sağlayabildiğini sav ediyor.

Reklam sinemasını Çabucak aşağıdan izleyebilirsiniz:

Apple’ın gelecekteki kimi aygıtları için katlanabilir ekran teknolojisi kullanmayı planladığı varsayım ediliyor. Lakin şirketin istikameti şimdi belirsizliğini koruyor. iPhone’ların katlanabileceğinin bir garantisi yok, kimi raporlar Apple’ın teknolojiyi akıllı telefonları için kullanmayı düşünmeden Evvel katlanabilir bir iPad’i piyasaya sürebileceğini belirtiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir