Sızan yeni iPhone 15 görüntülerine göre Dinamik Ada, tüm modellere geliyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 24, 2023 Yorum Yok

Yıl sonuna hakikat alınması en mantıklı yeni iPhone, en ucuz iPhone 15 seçeneği olabilir. iPhone 15’in, iPhone 14 Pro ile birebir Dinamik Ada alanına sahip olması bekleniyor. Tıpkı Temel iPhone 14’ün daha ucuz bir iPhone 13 Pro olmasına emsal bir formda, iPhone 15’in de iPhone 14 Pro’nun daha ucuz bir çeşidi olacağı iddia edilebilir.

Sızıntılar ve söylentiler doğrulanamasa da, pek Fazla iPhone 15 raporu ve sızıntısı birebir şeyi gösteriyor. Bunların tamamı, CAD dizaynlarının sızmasıyla Birlikte tepeye ulaştı. Birinci olarak, CAD evraklarına dayalı iPhone 15 Pro görselleri ortaya çıkmıştı. Şimdiyse CAD görsellerine dayalı bir formda standart iPhone 15 varyantını gösteren fotoğraflara sahibiz. Bu görseller, Apple’ın iPhone X’ten bu yana kullandığı çentiğin bu Yıl ortadan kalkacağını doğrular üzere görünüyor.

CAD evrakları, Temel iPhone 15 modelinin var 6.1 inçlik panelden biraz daha Aka olan 6.2 inçlik bir ekrana sahip olacağını gösteriyor. Ekranın büyümesinin nedeni, iPhone 14 modeline nazaran küçülmüş olan çerçevelerle ilgili olabilir. Ebat değişikliği ile ilgili bir Öbür mümkünlük da ekran tasarımı. Apple, iPhone 15 modellerinde 2.5D cam kullanacak. Yani, ekran hafif bir eğriliğe sahip olacak. Ayrıyeten, CAD evrakları gerçek olmasa bile, yeni telefonların tamamının Dinamik Ada’ya sahip olması bekleniyor.

Telefonun altında ise bir USB-C irtibat noktası bulunuyor. Bu, dört iPhone 15 modeline gelen Öbür bir tasarım değişikliği olarak öne çıkıyor. Apple, Lightning kontağından vazgeçmek istemese de AB kararları sebebiyle USB-C’ye geçmesi artık zarurî.

Arkada çift lensli bir kamera bulunuyor ve iPhone 14 Pro’nun geniş 48 megapiksel kamerasının iPhone 15 ve 15 Plus’a geleceğini tez eden söylentiler var.

Son olarak, iPhone 15 CAD belgeleri, yanlarda fizikî düğmelerin varlığını gösteriyor. İPhone 15 Pro ve Pro Max’in dokunmatik düğmelerine sahip olacağı sav edilmişti.

9to5Mac ise, CAD görsellerinden Müstakil olarak, bir iPhone 15 prototipini gösterdiği söylenen fotoğraflar da yayınladı. Ve bu imgeler, üstte gördüğünüz CAD çizimlerine benzeri bir imaj çiziyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir