sosyalambar.com | Sosyal Medya Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Son iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Ultra sızıntısı, telefonların iPad’leri yakalayacak önemli bir özelliğe sahip olacağını söylüyor

Son iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Ultra sızıntısı, telefonların iPad’leri yakalayacak önemli bir özelliğe sahip olacağını söylüyor

admin admin -
14 0

Apple’ın yaklaşan iPhone 15 serisindeki her modelin Lightning temas noktası yerine USB-C şarj irtibat noktasını kullanacağını apansız Çok kaynaktan duyduk, fakat nihayet haberlere nazaran iPhone 15 Pro-ve muhtemelen iPhone 15 Ultra- Temel model olacak olan iPhone 15’e nazaran temas noktasıyla ilgili 2 Değerli avantaja sahip olacak.

Öncelikle, iPhone 15 Pro’nun USB-C 3.2 data transfer suratlarına ek olarak Thunderbolt 3 data transfer hızlarını da destekleyeceği, standart iPhone 15’in ise yalnızca USB 3.2’yi destekleyeceği sızıntılar ortasında yer alıyor. Thunderbolt 3 suratları 40Gbps’ye ulaşabilirken, USB-C 3.2 suratları 20Gbps’ye kadar çıkabiliyor, bu da iPhone 15 Pro’nun evrakları Fazla daha süratli bir formda aktarabileceği manasına geliyor.

Bunun yanı Dizi iPhone 15 Pro da yer alacak Thunderbolt 3 versiyonunun 4K monitörlerle de uyumlu olacağı tez ediliyor. Yani iPhone 15 Pro sahipleri belli içerik cinslerini farklı bir ekranda görüntüleyebilecekler. Bunun bir diğer manası da – üst Tertip iPad’lerde olduğu üzere – değerli adaptör aksesuarları satın almaya gerek kalmayacak olması.

Elbette bunlar şimdilik sızıntı. Apple’ın ne yapacağını kestirmesi güç, lakin bugüne kadar iPhone’lar hakkında ortaya atılan pek Fazla tezin gerçekleştiğini düşünürsek, Apple bu Kez de bizi yanıltmayabilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir