Spotify’da “NFT’ni göster, müziğini çal” dönemi başladı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 24, 2023 Yorum Yok

Deneyimlere Özel erişim bir müddettir NFT topluluklarının bir kesimiydi ve şimdi Spotify, NFT’lerin erişmesini gerektiren yeni çalma listeleriyle bu potansiyel pazara giriyor.

Universal Music Group (UMG) ile mutabakatlı bir metaverse müzik kümesi olan Kingship, bir tweet atarak Spotify’da Kingship Key Card NFT sahipleri için Özel olarak seçilmiş bir çalma listesi yayınlanacağını duyurdu.

Bu sistemin çalışması için, Gerekli belirtecin varlığını doğrulamak için uyumlu bir kripto cüzdanını Spotify’a bağlamanız gerekiyor ve tanımlanırsa, Kingship tarafından paylaşılan imgede gösterildiği üzere çalma listesine erişim müsaadesi veriliyor.

Şu anda bu yeni özellik Android kullanıcıları için sadece ABD, İngiltere, Almanya, Avustralya ve Yeni Zelanda’da mevcut. Bunun nedeni Apple’ın App Store ve iOS’ta yüklü uygulamalar için kuralları değiştirerek platformlarındaki NFT’leri Aka ölçüde kısıtlaması.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir