Sürpriz bir kararla ertelenen Xiaomi 13 serisinin yeni tanıtım tarihi açıklandı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 09, 2023 Yorum Yok

Xiaomi, Perşembe günü yaptığı İzah ile, daha Evvel açıkladığı tanıtım gününde ertelediğini duyurduğu ,Samsung ve Apple’ın amiral gemisi telefonlarına rakip olacak yeni üst Tertip telefon serisi olan Xiaomi 13 serisini bu haftanın sonunda piyasaya süreceğini açıkladı.

Şirket, Weibo üzerinde yayınlanan bir Küme gönderide, Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro’nun dizaynının yanı Dizi Aka bir Leica markalı kamera çıkıntılarını gösteren manzaralarını paylaştı. Xiaomi 13, iPhone 14’e benzeri çerçeveli kenarlara sahip üzere görünürken, Xiaomi 13 Pro konik bir kenara sahip.

Xiaomi yaklaşmakta olan üst Tertip telefonunun birtakım özelliklerini daha Evvel açıklamıştı. Şirket, hem Xiaomi 13 hem de Xiaomi 13 Pro’nun Snapdragon 8 Gen 2 çip setini kullanacağını ve her birinin 3.26x optik yakınlaştırma yapabilen bir telefoto kameraya sahip olacağını söyledi. Pro modeli, anne kamera için 1 inçlik dev bir sensör biçimini Meydan daha Aka bir sensöre sahip olacak.

Xiaomi, global sunum tarihi için bir yorumda bulunmadı. Tekrar de, Xiaomi’nin geçmişine bakılırsa, üst Tertip serisi, ekseriyetle Çin’de piyasaya sürüldükten birkaç ay sonra memleketler arası pazarlarda satışa sunuluyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir