Ters kablosuz şarj özelliği nihayet iPhone’a da geliyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 10, 2023 Yorum Yok

Bazı Android telefonların yıllardır sahip olduğu lakin iPhone’larda hala Noksan olan bir özellik de Aksi kablosuz şarj. Bu özellik, telefonunuzu öteki aygıtlar için kablosuz şarj cihazı olarak kullanmanıza İmkan tanıyor. Pekala, bu özellik iPhone’a ne Vakit gelecek?

Söylentilere nazaran Apple, iPhone 15 serisi ile kablosuz Aksi şarj özelliğini telefonlarına getirecek. 9to5Mac’e konuşan ve Apple’ın bu özellik üzerinde çalıştığını sav eden kaynaklara nazaran durum bu türlü. Aslında, görünüşe nazaran bu özellik iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max için planlanmıştı, lakin mühendislik gecikmeleri bu özelliğin iPhone 15’e kalmasına Sebep olmuş.

Elbette Apple’ın bu özelliği bütün iPhone 15 serisinde sunması beklenmiyor. Muhtemelen ABD’li şirket serinin üst Tertip modeli olacağı tez edilen “iPhone 15 Ultra” ya da “iPhone 15 Pro Max” modeline bu özelliği kazandıracak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir