Twitter’da Elon Musk’I kızdıracak büyük hata: Yine Twitter Blue…

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 11, 2023 Yorum Yok

Twitter CEO’su Elon Musk’ın yüzü, 8 dolar karşılığında sunduğu Twitter Blue abonelik hizmeti nedeniyle bir türlü gülemiyor. Blue, geçtiğimiz yılın sonlarında piyasaya sürüldüğünden beri beklenen ilgiyi görmüyor. Ve artık Twitter kullanıcıları, dünya çapında 300.000’den az ödeme yapan abonesi olan güç durumdaki eserin Öbür bir sorunu olduğunu söylüyor ve bu Sorun Fazla Temel bir başarısızlığa işaret ediyor: Ücretsiz mavi tik doğrulama işareti kullanmak mümkün.

Gizmodo tarafından yapılan görüşmelere nazaran, profilleri Twitter Blue doğrulama işaretlerine sahip birdenbire Çok kullanıcı haftalardır, hatta aylardır Twitter Blue için ödeme yapmadıklarını söyledi. “THE Cumshot Gamer” isimli bir Twitter kullanıcısı, hesaplarının Twitter Blue kısmını gösterdiği bir görüntü paylaştı. Bu sayfa, Twitter Blue’ya abone olmalarını istiyordu. Herkese Aleni profilde ise “Bu hesap, Twitter Blue’ya abone olduğu için doğrulandı” yazan bir açılır pencereye sahip mavi bir onay işareti görülüyor.

Bu kusurun ne kadar yaygın olduğu şimdi aşikâr değil. Twitter’ın muazzam işten çıkarmalarının akabinde bir halkla münasebetler departmanının bulunmaması da rastgele bir İzah almayı zorlaştırıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir