Tüm iptal iddialarına ve haberlerine rağmen, Galaxy S22 FE satışa sunulabilir

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 10, 2023 Yorum Yok

Samsung Galaxy S22 FE’nin iptal edildiğine dair haberler sıklıkla karşımıza çıksa da, yeni fısıltılar telefonun her şeye Karşın yolda olduğunu ve yeni geliştirilmiş bir çip setine sahip olacağını söylüyor.

Notebookcheck aracılığıyla bildirildiği üzere bu argüman Twitter’da @RGcloudS hesabından geliyor. Lakin bu kaynaktan geçmişte Fazla Çok söylenti duymadığımızı ve güvenilirliği konusunda yorum yapmanın yanlışsız olmayacağını belirtmekte fayda var. Sızıntı kaynağı, Galaxy S22 FE’nin 2023’te Samsung serisinde orta Sınıf Galaxy A74’ün yerini alacağını söylüyor.

İddiaya nazaran telefon, Samsung’un kendisi tarafından geliştirilen yepisyeni bir Exynos 2300 çip setine sahip olacak. Pek Fazla kaynak ise, daha evvelki haberlerinde Exynos 2300’ün yakın gelecekte rastgele bir seri üretim aygıtta görünmeyeceğini öne sürmüştü.

Aynı kaynak, birebir Exynos 2300 çip setine sahip Samsung Galaxy Tab S8’in küçültülmüş bir FE versiyonunu da yakın bir Vakit içerisinde görebileceğimizi söylüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir