Twitter’dan kaçanların yeni durağı: “Alternatif Twitter” Hive 1 milyonu geçti!

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 08, 2023 Yorum Yok

İş dünyasının yaramaz çocuğu Elon Musk, toplumsal medya platformu Twitter’ı devraldığından beri, kullanıcılarının birçok Mastodon gibi öbür emsal toplumsal medya platformlarına geçmeye başladı. Hive isimli Öbür bir Twitter alternatifi de kayıtlarda süratli bir artış görüyor. Bugün platformun bir milyon kullanıcıyı geçtiği bildirildi.

2019 yılında “Raluca” tarafından kurulan Hive, Instagram ve Twitter üzere Çeşitli toplumsal ağlardaki kavramları birleştiren bir toplumsal medya uygulaması. Teknoloji, Memler, Evcil Hayvanlar, El Sanatları ve Kitaplar ve öteki bahislerde paylaşımlar yapılıyor. Kullanıcılar içeriği beğenebiliyor, yorumlayabiliyor, tekrar yayınlayabiliyor ve hashtag’lere tıklayabiliyor.

Neowin

Hive, Twitter ile tıpkı takipçi tabanlı sistemi kullanıyor. Kendinize bir lakap seçebiliyor, burcunuzu görüntüleyebiliyor ve hatta favori müziklerinizi profilinize ekleyebiliyorsunuz.

Çoğu toplumsal ağın tersine Hive, içeriği görüntülemek için ferdileştirme algoritmaları yerine kronolojik sıralama kullanıyor ve reklam göstermiyor. Temel kullanım fiyatsız, lakin daha Çok işlevsellik için fiyatlı seçeneği bulunuyor. Şu anda yalnızca iOS ve Android işletim sistemlerini destekliyor. Hive uygulamasını denemek istiyorsanız, Apple App Store yahut Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir