Yeni Xiaomi 13 sızıntıları, telefonun iPhone 14 serisine benzeyebileceğini söylüyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Kas 08, 2022 Yorum Yok

Xiaomi 13, muhtemelen Xiaomi 12’ye nazaran Aka bir yükseltme olacak ve resmi olmayan yeni manzaralar doğruysa, Fazla farklı bir dizayna sahip olabilir.

Sağlam bir geçmişe sahip olan sızıntı kaynağı @OnLeaks tarafından CompareDial ismine paylaşılan görüntüler, düz ekranlı, düz alüminyum kenarlı ve geride kare bir kamera bloğuna sahip bir telefon gösteriyor ve bunların tamamı Xiaomi 12’den farklılık gösterirken iPhone 13 ve 14 serisine benzeyen bir Aygıt ortaya çıkarıyor.

Bununla birlikte, Şayet bu görseller doğruysa, ortada Fazla Çok ayrım olduğu için Xiaomi yalnızca Apple’ı kopyalamış olmayacak. 6,2 inçlik ekranda çentik yahut Dinamik Ada yerine delikli bir kamera dikkat çekiyor, gerideki üç lensli kamera dizisindeki lensler farklı bir tertibe sahip ve kamera yuvasının görünümü de onu üç farklı kısma ayıran çizgilerle farklılık gösteriyor.

Ayrıca OnLeaks, Xiaomi 13 Pro’nun da resmi olmayan manzaralarını paylaştı. Zoutons ile işbirliği içinde paylaşılan bu telefon manzaralarında, Apple’ın en yeni üst Tertip aygıtlarıyla daha da az ortak noktası görülüyor.

Kamera bloğu, Xiaomi 13 görsellerindekine benziyor, lakin 6.65 inçlik ekran kavisli ve telefonun kenarları Fazla daha dar olduğundan, bir Tüm olarak aygıt, üst Tertip bir Apple’dan Fazla tipik bir üst seviye Android telefona benziyor.

Kaynak, 50.3MP anne kameraya, kabaca 163.0 x 74,6 x 8.8 mm (arka kamera çıkıntısında 11.8 mm’ye çıkıyor) boyutlarına ve siyah, beyaz, pembe yahut yeşil renk seçeneklerine sahip olduğunu söylüyor.

OnLeaks, Xiaomi 13 Pro’nun Hindistan’da 66.800 Rs’ye (yaklaşık 820 dolar) mal olacağını da tez ediyor. Fiyatların farklı ülkeler için yalnızca kur karşılaştırması ile birebir olmasını beklemeyiz ve Xiaomi 12 Pro’nun 999 dolardan başladığı göz önüne alındığında, Xiaomi 13 Pro muhtemelen bundan daha değerliye mal olacağı kestirim edilebilir.

Tabii ki, Çabucak her sızıntıda olduğu üzere, şimdilik bütün bunlara bir ölçü Kuşku ile yaklaşmakta fayda var, fakat Xiaomi 13 serisi muhtemelen Yıl sonundan Evvel sunulacak ve bütün ayrıntıları yakında öğreneceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir