YouTube Premium abonesi olan iPhone kullanıcıları için yeni özellikler

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Nis 11, 2023 Yorum Yok

YouTube Premium abonesi olan iPhone kullanıcıları, bir sıra yeni özelliğe kavuşuyor. Böylelikle YouTube, artık iPhone kullanıcılarına fiyatlı abonelik seçeneğine geçmeleri için daha da Çok neden sunmuş oluyor.

Bir blog gönderisine nazaran, yeni YouTube Premium özelliklerinden biri SharePlay’in eklenmesi. Birinci olarak iOS 15.1 ile kullanıma sunulan bu özellik, iki yahut daha Çok kullanıcının bir FaceTime araması sırasında müzik dinlemesine, sinema izlemesine yahut Birlikte antrenman yapmasına İmkan tanıyor. YouTube Premium ile yakında FaceTime üzerinden, biriyle bir YouTube görüntüsü izleyebileceksiniz.

Bir Öbür Değişik özellik de 1080p HD kalitesinde gelişmiş bir bit suratı. YouTube, bütün kullanıcıların 1080p akışa erişmeye devam edeceğini, lakin Premium kullanıcıların Fazla Çok detay ve devinim içeren görüntüler için “ekstra canlı ve net” bir manzara elde edeceğini belirtiyor.

YouTube Premium, Akıllı İndirme özelliğini de kullanıma sunuyor. Wi-Fi’ye bağlandığınızda uygulama, görüntüleri direkt kitaplığınıza indirmenizi önerecek ve böylelikle istediğiniz yerde çevrimdışı izlemeye Amade olacaklar. Basın açıklamasında “Kullanıcılarımızın her Vakit internete bağlı olmayabileceğini anlıyoruz, fakat bu, YouTube Premium tecrübenizi durdurması gerektiği manasına gelmiyor” diyor.

YouTube Premium ayrıyeten görüntü izlemek için platformlar ortası destek sunmaya da başlayacak. Bu, iPhone’unuzda bir görüntüyü başlatabileceğiniz, duraklatabileceğiniz ve Android’de yahut web’de devam ettirebileceğiniz manasına geliyor. YouTube, bu fonksiyonun kesinti olmadan vidoya Geri dönmenize müsaade verdiğini söylüyor.

Bu özellikler, iPhone kullanan YouTube Premium kullanıcıları için önümüzdeki haftalarda kademeli olarak kullanıma sunulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir