Tag

Ultra

Samsung Galaxy S23 Ultra işkence testinde: Ne kadar dayanıklı?

Samsung Galaxy S23 Ultra’yı azap testine sokan bir YouTube kullanıcısı, bakın telefonun dayanıklılığı hakkında nasıl bir sonuca vardı…

Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra karşı karşıya: Aralarında ne fark var?

Samsung’un en yeni amiral gemisi telefon üçlüsü Galaxy S23, S23 Plus ve S23 Ultra ortasında ne farklar var? Özelliklerini karşılaştırdık…

Samsung Galaxy S23 Ultra Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatıyla Samsung Galaxy S23 İlk İncelemesi

Samsung’un merakla beklenen akıllı telefon serisinin zirve modeli Galaxy S23 Ultra sonunda tanıtıldı. Pekala, Samsung Galaxy S23 Ultra özellikleri neler ve Samsung Galaxy S23 Ultra fiyatı ne kadar? İşte Galaxy S23 Ultra hakkında birinci intibada bilmek isteyeceğiniz her şeyi bir ortaya getirdik.

Galaxy S23 Ultra’nın en önemli rakibi olması beklenen Xiaomi 13 Ultra geç kalabilir

Xiaomi’nin Samsung Galaxy S23 Ultra katili olarak bedellendirilen yeni amiral gemisi Xiaomi 13 Ultra, beklendiği kadar erken gelmeyebilir.

Samsung, Galaxy S23 Ultra’ya çok özel bir kamera yeteneği ekleyebilir

Galaxy S23 Ultra’ya “gece görüş” özelliği ekleyeceği konuşulan Samsung, böylelikle düşük Fer fotoğrafçılığında ihtilal yaratabilir.

Samsung Galaxy S23 serisi hakkında şimdiye kadar öğrendiğimiz her şey

Galaxy S23 serisi 2023 yılının başlarında piyasaya sürülecek ve her zamankinden daha kuvvetli olmayı vadediyor. Pekala, telefonun özellikleri ne? Şimdiye kadar öğrendiğimiz her şeyi bir ortaya getirdik.