Tag

Ekran

iOS 16’nın önemli çoklu görev özelliği, Android 14’e de geliyor

Android 14 ile çoklu vazife yeteneklerinde Değerli bir uygunlaştırma olabilir: iOS 16’da olan bu özellik, artık de Android 14’e geliyor.

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan ve herkesi heyecanlandıran iPhone 16 Pro iddiasına bir destek daha geldi

Apple’ın 2024 yılında piyasaya süreceği iPhone 16 Pro modellerinin daha Aka ekranlara sahip olacağı savı, üçüncü bir kaynaktan daha onayı aldı.

2024 yılı, bize şimdiye kadar gördüğümüz en büyük iPhone’u getirebilir

Daha iPhone 15 ortaya çıkmamışken gelen bu iPhone 16 sızıntısı, Apple’ın 2024 yılında bugüne kadarki en Aka iPhone’u tanıtacağını gösteriyor.

Google’In katlanabilir telefonu Pixel Fold tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Google’ın Fazla uzun bir müddettir Aka merakla beklenen katlanabilir telefonu, yani Pixel Fold, resmi olarak tanıtıldı. Pixel Fold’un özellikleri ve fiyatı haberimizde…

HUAWEI, Avrupa Lansman Etkinliğinde HUAWEI P60 Pro ve Yeni Amiral Gemisi Ürünlerini Tanıttı!

HUAWEI, Avrupa piyasasına yeni ve nihayet teknoloji amiral gemisi eserlerini tanıttı. Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen lansman etkinliğinde şirket, HUAWEI P60 Pro ve HUAWEI Mate X3 olmak üzere 2 yeni nesil amiral gemisi akıllı telefonun yanı Dizi öteki üst seviye aygıtlarını tanıttı.

Oyun tutkunları için tüm sınırlar ortadan kalkıyor

ASUS’un 2023 Serisi ROG Strix SCAR G634 ve G834 oyun dizüstü bilgisayarlarında sunulan en güzel ekran kartları, geliştirilmiş akıllı soğutma tahlilleri, en gerçekçi manzaraları sunan paneller, kişiselleştirilebilen göz Müşteri dizaynlarla standartların ötesine geçmeye hazırlanın.

Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 özellikleri neler olacak? Tamamen sızdı…

Samsung’un bir sonraki katlanabilir akıllı telefonları olacak olan Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’in teknik özellikleri, neredeyse büsbütün sızdı.

Akıllı telefonların ekranlarının geleceği: Şişebilir düğmeler içeren OLED ekranlar geliyor

Geliştirilen yeni bir OLED ekran, içine sıvı dolabilen bir teknoloji ile dokunsal düğmeler oluşturabiliyor. Pekala bu teknoloji, akıllı telefon ve tabletlerin geleceği mi?

Casper, NVIDIA RTX 40 GPU ve 13. nesil Intel işlemci ile yenilediği Excalibur G911 dizüstü bilgisayarını tanıttı

Casper, oyun tutkunlarının ve performans arayışında olan profesyonel kullanıcıların muhtaçlıklarını karşılamayı hedefleyen NVIDIA RTX 40 serisi ekran kartları ve Intel’in 13. jenerasyon işlemcileriyle yeni Excalibur G911 dizüstü bilgisayarını duyurdu.

Apple, görüntüyü duvara yansıtan “cam tabakalı” bir iMac tanıtabilir

Apple’ın cam katmandan yapılmış bir iMac tanıtabileceği söylentisi gerçeğe dönüşürse, şirket bölümün bütün kurallarını baştan tanımlayabilir.