sosyalambar.com | Sosyal Medya Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Ekran

Ekran

Genel

iOS 16’nın önemli çoklu görev özelliği, Android 14’e de geliyor

admin
0 5

Android 14 ile çoklu vazife yeteneklerinde Değerli bir uygunlaştırma olabilir: iOS 16’da olan bu özellik, artık de Android 14’e geliyor.

Genel

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan ve herkesi heyecanlandıran iPhone 16 Pro iddiasına bir destek daha geldi

admin
0 6

Apple’ın 2024 yılında piyasaya süreceği iPhone 16 Pro modellerinin daha Aka ekranlara sahip olacağı savı, üçüncü bir kaynaktan daha onayı aldı.

Genel

2024 yılı, bize şimdiye kadar gördüğümüz en büyük iPhone’u getirebilir

admin
0 14

Daha iPhone 15 ortaya çıkmamışken gelen bu iPhone 16 sızıntısı, Apple’ın 2024 yılında bugüne kadarki en Aka iPhone’u tanıtacağını gösteriyor.

Genel

Google’In katlanabilir telefonu Pixel Fold tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

admin
0 11

Google’ın Fazla uzun bir müddettir Aka merakla beklenen katlanabilir telefonu, yani Pixel Fold, resmi olarak tanıtıldı. Pixel Fold’un özellikleri ve fiyatı haberimizde…

Genel

HUAWEI, Avrupa Lansman Etkinliğinde HUAWEI P60 Pro ve Yeni Amiral Gemisi Ürünlerini Tanıttı!

admin
0 15

HUAWEI, Avrupa piyasasına yeni ve nihayet teknoloji amiral gemisi eserlerini tanıttı. Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen lansman etkinliğinde şirket, HUAWEI P60 Pro ve HUAWEI Mate X3 olmak üzere 2 yeni nesil amiral gemisi akıllı telefonun yanı Dizi öteki üst seviye aygıtlarını tanıttı.

Genel

Oyun tutkunları için tüm sınırlar ortadan kalkıyor

admin
0 17

ASUS’un 2023 Serisi ROG Strix SCAR G634 ve G834 oyun dizüstü bilgisayarlarında sunulan en güzel ekran kartları, geliştirilmiş akıllı soğutma tahlilleri, en gerçekçi manzaraları sunan paneller, kişiselleştirilebilen göz Müşteri dizaynlarla standartların ötesine geçmeye hazırlanın.