Tag

Elon

Elon Musk’tan sürpriz karar: CEO’luktan ayrıldı; yeni CEO ile anlaştı

Elon Musk, Twitter’ın CEO koltuğundan kalkacağını ve bu misyon için birisi ile anlaştığını açıkladı. fakat Twitter’ın yeni bir CEO’ya sahip olması, görünüşe bakılırsa Musk’ın tartışmalı kararlarına nihayet vermek için kâfi olmayacak.

Elon Musk ismini değiştirdi, internette Harry Bolz kimdir aramaları fırladı…

Elon Musk, Twitter ismini Harry Bölz olarak değiştirdi ve bir Sefer daha bütün ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. Elon Musk’un adımı sonrası bütün dünyada Harry Bolz kimdir? sorusu arama motorunda trendlere girdi.

Elon Musk’tan Kahramanmaraş depremi için Starliknk açıklaması

Elon Musk, SpaceX’in Kahramanmaraş zelzelesinden etkilenen bölgeler için Starlink hizmetini faal etmek konusunda gelen Öğrenci bu karşılığı verdi.

@ElonJet Twitter’a geri döndü, ama bu kez 24 saat gecikmeli @ElonJetNextDay olarak…

@ElonJet hesabının sahibi olan Jack Sweeney, Twitter’a Geri döndü. fakat bu Sefer @ElonJetNextDay olarak ve 24 saatlik gecikmeyle yayın yaparak…

Elon Musk’tan bir şok karar daha: Cevap veremedi, Twitter’ın Spaces özelliğini tamamen kapattı

Elon Musk, katıldığı bir Spaces toplantısında gazetecilere karşılık veremeyince hem görüşmeyi terk etti, hem de bütün Spaces özelliğini kapattı.

@ElonJet kaosunda yeni perde: Elon Musk çocuğuna saldırıldığını söyledi

Elon Musk’ın, Özel jetini takip eden @ElonJet hesabı ve sahibiyle hengamesinde işler karışıyor. meşhur milyarder, artık de çocuğuna saldırıldığını açıkladı.

Elon Musk bildiğiniz gibi: Yapmayacağına söz verdi, 1 ay sonra yaptı, işler yine karıştı

Elon Musk, muhtemelen en Fazla nefret ettiği Twitter hesabı olan @ElonJet’i Evvel askıya aldı, sonra tekrar açtı. Ve bu ortada hesabın sahibinin şahsî hesabını askıya aldı. Yaşanan yeni Twitter kaosunu sizler için özetledik…