Tag

İşlemci

Samsung Galaxy S24, Türkiye’de hangi işlemci ile satışa çıkacak: Exynos mu Snapdragon mu?

Samsung’un istikbal amiral gemisi serisi Galaxy S24, Türkiye’de hangi işlemci seçeneğiyle satışa çıkacak? Exynos mu Snapdragon mu?

Sadece temel model mi? Galaxy S24’ün Exynos – Snapdragon bilmecesi daha da karıştı

Yeni sav, Galaxy S24’te kullanılacak işlemci bilmecesini daha da karışık bir hale getirdi: Temel Galaxy S24 modelleri Exynos 2400 kullanırken, Galaxy S24+ ve Galaxy S24 Ultra modelleri Snapdragon seçeneğine sahip olabilir.

Casper, NVIDIA RTX 40 GPU ve 13. nesil Intel işlemci ile yenilediği Excalibur G911 dizüstü bilgisayarını tanıttı

Casper, oyun tutkunlarının ve performans arayışında olan profesyonel kullanıcıların muhtaçlıklarını karşılamayı hedefleyen NVIDIA RTX 40 serisi ekran kartları ve Intel’in 13. jenerasyon işlemcileriyle yeni Excalibur G911 dizüstü bilgisayarını duyurdu.

Samsung’un Galaxy S25 için hayal ettiği Exynos işlemcisi, arkasına AMD’nin gücünü alacak

Samsung’un Galaxy S25 serisi akıllı telefonlarında kullanmayı düşündüğü Exynos 2500 işlemcisi, ardına AMD’nin Aka gücünü alabilir.

Xiaomi’nin Beklenen Telefonu Xiaomi 12T Nasıl? Satın Alınır mı?

Xiaomi’nin bu Yıl en Fazla merak edilen, üst düzeyde fiyat/performans odaklı ve kuvvetli MediaTek Dimensity 8100-Ultra işlemcisiyle dikkat çeken akıllı telefon modeli Xiaomi 12T’yi inceledik.

Samsung Galaxy S23 serisi hakkında şimdiye kadar öğrendiğimiz her şey

Galaxy S23 serisi 2023 yılının başlarında piyasaya sürülecek ve her zamankinden daha kuvvetli olmayı vadediyor. Pekala, telefonun özellikleri ne? Şimdiye kadar öğrendiğimiz her şeyi bir ortaya getirdik.