Tag

Kamera

Redmi Note 12 Pro ve Redmi Note 12 ile Sokağa Çıktık! Bu Kameralara Bayılacaksınız

Bu fiyata ve sahip olduğu özelliklere nazaran alınabilecek en düzgün telefonlardan Redmi Note 12 Pro ve Redmi Note 12 ile sokağa çıktık ve kamera performanslarını deneyimledik. İşte Redmi Note 12 ve Redmi Note 12 Pro hakkında bilmeniz gerekenler.

Sony, yeni amiral gemisi telefonu Xperia 1 V’i tanıttı; Xperia 1 V özellikleri ve fiyatı haberimizde

Sony, fotoğraf ve görüntü meraklılarını ziyadesiyle sevindirecek yeni amiral gemisi telefonu Xperia 1 V’i resmi olarak tanıttı. Telefon özellikleriyle Fazla âlâ görünüyor ancak fiyatı Sıkıntı olabilir.

Asgari Ücrete Rahat Alınabilecek General Mobile GM 23 SE Nasıl Bir Telefon! İşte General Mobile GM 23 SE Ön İncelemesi

General Mobile’ın minimum fiyata rahat alınabilecek telefonu GM 23 SE ne üzere özelliklere sahip? İşte General Mobile 23 SE hakkında birinci raporumuz.

Google’In katlanabilir telefonu Pixel Fold tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Google’ın Fazla uzun bir müddettir Aka merakla beklenen katlanabilir telefonu, yani Pixel Fold, resmi olarak tanıtıldı. Pixel Fold’un özellikleri ve fiyatı haberimizde…

POCO POCO F5 Pro ve POCO F5 Tanıtıldı! İşte Özellikleri!

POCO, oyun tutkunları, fotoğraf meraklıları ve teknoloji severler için Özel olarak tasarlanan F5 serisi taşınabilir aygıtlarını tanıttı.

Honor Toplantısında Sürpriz Telefon Ortaya Çıktı. İşte Honor Magic 5 Ön İncelemesi

Honor, düzenlediği basın toplantısında Türkiye gayelerini aktardı ve bir de süpriz bir telefonunu sahneye çıkardı. İşte Honor Magic 5 hakkında bilinmesi gerekenler ve Honor’un Türkiye amaçları.

Google’ın katlanabilir telefonu Pixel Fold’un fiyatı ve çıkış tarihi ortaya çıktı

Yayınlanan görüntü, Google’ın merakla beklenen katlanabilir telefonu Pixel Fold hakkında bilinmesi gereken her şeyi ortaya koyuyor. Buna fiyatı ve çıkış tarihi de dahil…

Xiaomi 13 Ultra resmi olarak tanıtıldı: Özellikleri ve fiyatı haberimizde…

Xiaomi, 13 serisinin yeni üyesi Xiaomi 13 Ultra’yı Çin’de resmi olarak tanıttı. Devasa kamera sistemiyle dikkat çeken telefon, sunduğu donanım özellikleriyle de üst Tertip bir model olduğunu kanıtlıyor.