Tag

Pro

Apple, iOS 16.5’i yayınladı: iOS 16.5 yenilikleri neler; iOS 16.5 nasıl kurulur?

Apple, iOS 16.5’i bütün kullanıcıları için indirmeye sundu. Pekala yeni iOS 16 sürümü hangi yenilikleri getiriyor? iOS 16.5’i nasıl kurabilirsiniz? Hangi iPhone’lar iOS 16.5 ile uyumlu? Hepsi haberimizde…

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan ve herkesi heyecanlandıran iPhone 16 Pro iddiasına bir destek daha geldi

Apple’ın 2024 yılında piyasaya süreceği iPhone 16 Pro modellerinin daha Aka ekranlara sahip olacağı savı, üçüncü bir kaynaktan daha onayı aldı.

HUAWEI, Avrupa Lansman Etkinliğinde HUAWEI P60 Pro ve Yeni Amiral Gemisi Ürünlerini Tanıttı!

HUAWEI, Avrupa piyasasına yeni ve nihayet teknoloji amiral gemisi eserlerini tanıttı. Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen lansman etkinliğinde şirket, HUAWEI P60 Pro ve HUAWEI Mate X3 olmak üzere 2 yeni nesil amiral gemisi akıllı telefonun yanı Dizi öteki üst seviye aygıtlarını tanıttı.

iPhone 15 Pro CAD görselleri ortaya çıktı: Sessize alma düğmesi değişiyor

İnternette ortaya çıkan iPhone 15 Pro CAD görselleri, yıllardır değişmeyen sessize alma düğmesinin nasıl değişeceğini gözler önüne seriyor.

iPhone 15 Pro’nun tuş bilmecesi devam ediyor: İşin içine Eylem düğmesi de girdi

iPhone 15 Pro’nun fizikî tuşlara mı, yoksa sert Vaziyet tuşlarına mı sahip olacağı bilmecesi giderek daha da karışık bir Vaziyet alıyor. Artık işin içinde bir de hareket düğmesi girdi.

Sızdırılan yeni iPhone 15 Pro görüntüleri, hayal kırıklığı yaratan iddiayı doğruluyor

Sızdırılan yeni iPhone 15 imajları, Düş kırıklığı yaratan nihayet argümanları destekleyen Değerli ipuçlarını içeriyor.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro ve Redmi Note 12 Elimizde. İşte Xiaomi Redmi Note 12 Pro ve Redmi Note 12 Ön İncelemesi

Xiaomi, merakla beklenen yeni Redmi Note 12 modellerini tanıttı. İşte Xiaomi Redmi Note 12 ve Redmi Note 12 Pro ön inceleme notlarımız.

iPhone’ların yol haritası sızdı; iPhone 18 Pro’ya kadar bizi bekleyenler ortaya çıktı

Apple’ın akıllı telefonu iPhone’un Pro sürümü, 2027 yılına geldiğimizde nasıl görünecek dersiniz? İşte iPhone 18 Pro’ya giden yolda bizi bekleyenler…

iOS 16.4 yayınlandı: iOS 16.4 yenilikleri ve iOS 16.4 alan iPhone modelleri

Apple, iOS 16 için yeni güncellemesini kullanıma sundu. iOS 16.4 ile gelen yeni özellikleri ve iOS 16.4’e güncellenen bütün uyumlı iPhone modellerinin listesini haberimizde bulacaksınız.