sosyalambar.com | Sosyal Medya Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Şarj

Şarj

Genel

Akıllı telefonunuzu neden kılıfıyla şarj etmemelisiniz?

admin
0 14

Akıllı telefonları şarj ederken yapılmaması gereken şeyler Mevcut ve bunlardan biri de kılıfıyla şarj etmek… Pekala fakat bir telefonu kılıfıyla şarj etmek neden önerilmiyor?

Genel

vivo’dan Anneler Günü’ne Özel Avantajlı Kampanya Fırsatı

admin
0 16

vivo, avantajlı kampanyalarına Anneler Günü’nde de devam ediyor. Anneler Günü’ne Özel gerçekleştirilen kampanya kapsamında vivo V25, Y35 ve Y22s 6+12GB model akıllı telefon Meydan kullanıcılara 1.299 TL bedelinde Tefal My Tea Çay Makinası Armağan ediyor.

Genel

Akıllı telefonunuzu neden bir otelde veya havaalanında şarj etmemelisiniz?

admin
0 29

Şayet telefonunuzu şarj etmek için halka Aleni şarj istasyonlarını kullanıyorsanız, bundan vazgeçmenizde Aka Yarar var. En azından FBI bu türlü diyor… FBI’ın geçen hafta yaptığı açıklamaya yakından bakalım…

Genel

FBI, akıllı telefon kullanıcılarını halka açık şarj istasyonlarına karşı uyardı: Sakın kullanmayın!

admin
0 21

Şayet telefonunuzu şarj etmek için halka Aleni şarj istasyonlarını kullanıyorsanız, bundan vazgeçmenizde Aka Yarar var. En azından FBI bu türlü diyor…

Genel

vivo V25 5G Turkuaz Mavisi Rengiyle Ön Satışa Çıktı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

admin
0 40

vivo’nun Türkiye’de “Her Anıya Değer” sloganıyla kullanıcılarla buluşturduğu V25 5G modeli, artık de huzur veren Turkuaz Mavisi renk seçeneği ile kullanıcılarla buluşuyor.

Genel

Xiaomi’den telefonu sadece 5 dakikada şarj edebilen yeni şarj teknolojisi

admin
0 35

Xiaomi, 300W’lik kuvvetli şarj teknolojisini tanıttı. Bu yeni şarj teknolojisi, büsbütün boşalmış bir pili yalnızca 5 dakika içerisinde büsbütün doldurabiliyor.