Tag

Şarj

Akıllı telefonunuzu neden kılıfıyla şarj etmemelisiniz?

Akıllı telefonları şarj ederken yapılmaması gereken şeyler Mevcut ve bunlardan biri de kılıfıyla şarj etmek… Pekala fakat bir telefonu kılıfıyla şarj etmek neden önerilmiyor?

vivo’dan Anneler Günü’ne Özel Avantajlı Kampanya Fırsatı

vivo, avantajlı kampanyalarına Anneler Günü’nde de devam ediyor. Anneler Günü’ne Özel gerçekleştirilen kampanya kapsamında vivo V25, Y35 ve Y22s 6+12GB model akıllı telefon Meydan kullanıcılara 1.299 TL bedelinde Tefal My Tea Çay Makinası Armağan ediyor.

Akıllı telefonunuzu neden bir otelde veya havaalanında şarj etmemelisiniz?

Şayet telefonunuzu şarj etmek için halka Aleni şarj istasyonlarını kullanıyorsanız, bundan vazgeçmenizde Aka Yarar var. En azından FBI bu türlü diyor… FBI’ın geçen hafta yaptığı açıklamaya yakından bakalım…

FBI, akıllı telefon kullanıcılarını halka açık şarj istasyonlarına karşı uyardı: Sakın kullanmayın!

Şayet telefonunuzu şarj etmek için halka Aleni şarj istasyonlarını kullanıyorsanız, bundan vazgeçmenizde Aka Yarar var. En azından FBI bu türlü diyor…

vivo V25 5G Turkuaz Mavisi Rengiyle Ön Satışa Çıktı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

vivo’nun Türkiye’de “Her Anıya Değer” sloganıyla kullanıcılarla buluşturduğu V25 5G modeli, artık de huzur veren Turkuaz Mavisi renk seçeneği ile kullanıcılarla buluşuyor.

Xiaomi’den telefonu sadece 5 dakikada şarj edebilen yeni şarj teknolojisi

Xiaomi, 300W’lik kuvvetli şarj teknolojisini tanıttı. Bu yeni şarj teknolojisi, büsbütün boşalmış bir pili yalnızca 5 dakika içerisinde büsbütün doldurabiliyor.

Qi2 standardı, kablosuz şarj karmaşasını tamamen ortadan kaldırmayı vaat ediyor

Tanıtılan yeni Qi2 kablosuz şarj standardı, gelecekte bütün telefonların birebir kablosuz şarj aygıtını kullanmasını sağlayabilir.

Mcdodo Telefon / Tablet / Laptop Şarj Aksesuarları İnceleme

Akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar ya da kulaklık… Bu aygıtları en süratli ve en inançlı biçimde şarj etmek için kullanabileceğiniz tahlillerden yeni Mcdodo aksesuarlarını inceledik.

Infinix Note 12 VIP İnceleme

Infinix’in 12 bin TL fiyatla satışta bulunabilen Note 12 VIP akıllı telefonu ne üzere özelliklere sahip? Note 12 VIP kameraları nasıl, performansı ne kadar? İşte Note 12 VIP hakkında satın almadan Evvel bilmeniz gerekenler.