sosyalambar.com | Sosyal Medya Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Hesap

Hesap

Reklam Ajansları

Apple’dan detaylı rapor: 2 milyon dolarlık dolandırıcılığı böyle önlediler

admin
0 9

Apple’ın yayınladığı yeni bir rapor, App Store’da Kötü niyetli bireylere karşı kullanıcıların nasıl inançta tutulduğunu ayrıntılarıyla ortaya koyuyor.

Reklam Ajansları

Elon Musk’ın, bu ünlü isimlerin mavi tik ücretini kendi cebinden ödediği ortaya çıktı

admin
0 28

Elon Musk eski mavi tikleri teker teker iptal ederken, bu üç Ünlü İsim için Twitter Blue fiyatını kendi cebinden ödediğini doğruladı. Ayrıyeten kaybolup Geri gelmeye başlayan kimi mavi tikler de, Musk’ın işleri bir Defa daha karmakarışık hale getirdiği yorumlarına neden oldu.

Reklam Ajansları

Twitter’da mavi tik kaosu yaşanıyor: Her şey birbirine girdi, kafalar karıştı

admin
0 32

Twitter’da mavi tik kaosu: Twitter’ın mavi tikleri ve Twitter Blue uygulaması, her geçen gün daha da karmaşık bir Vaziyet alıyor.

Genel

Twitter’da mavi, gri ve altın sarısı tik ne anlama geliyor? Kimlere veriliyor?

admin
0 52

Twitter’ın doğrulama rozetleri artık 3 farklı renkte karşımıza çıkabiliyor: Altın, gri ve mavi… Pekala lakin twitter’da mavi, gri ve altın sarısı tik ne manaya geliyor? Kimlere veriliyor? İşte bundan sonra daha Çok karşımıza çıkacak olan doğrulama rozetlerinin manaları…

Genel

Elon Musk kaç kişiyi affetti? Twitter’a dönen en tartışmalı isimler kimler?

admin
0 41

Elon Musk’ın yasaklı Twitter hesaplarını affetmesinin akabinde, kaç hesap platforma Geri döndü. Geri dönüşü tartışmalara neden olan en Değerli isimler kimler?

Genel

Sahte Instagram hesabı nasıl anlaşılır? Bu ipuçları çok işinize yarayacak…

admin
0 40

Düzmece Instagram hesaplarının tuzağına düşmek istemiyorsanız, Düzmece Instagram hesabı nasıl anlaşılır sorusunun yanıtını bilmelisiniz. İşte bu hususta Fazla işinize yarayacak ipuçları…