Tag

İphone

Android’den iPhone’a geçenlerin sayısındaki artış dikkat çekiyor

Android’li bir telefon kullanırken iPhone’a geçiş yapan kullanıcıların sayısında yaşanan artış, dikkat cazip bir düzeye ulaştı.

Apple, iOS 16.5’i yayınladı: iOS 16.5 yenilikleri neler; iOS 16.5 nasıl kurulur?

Apple, iOS 16.5’i bütün kullanıcıları için indirmeye sundu. Pekala yeni iOS 16 sürümü hangi yenilikleri getiriyor? iOS 16.5’i nasıl kurabilirsiniz? Hangi iPhone’lar iOS 16.5 ile uyumlu? Hepsi haberimizde…

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan ve herkesi heyecanlandıran iPhone 16 Pro iddiasına bir destek daha geldi

Apple’ın 2024 yılında piyasaya süreceği iPhone 16 Pro modellerinin daha Aka ekranlara sahip olacağı savı, üçüncü bir kaynaktan daha onayı aldı.

Apple Türkiye’den iPhone fiyatlarına bir zam daha: Yeni iPhone fiyatları ne kadar oldu?

Apple, Türkiye’de sattığı eserlerine ortalama yüzde 10 oranında artırım yapıldığını duyurdu. Yeni artırımla Birlikte en değerli iPhone modeli olan iPhone 14 Pro Max 1 TB modelinin fiyatı 63.999 TL’ye ulaştı. İşte Apple Türkiye yeni iPhone fiyatları…

iPhone’lara, Kişisel Ses de dahil olmak üzere, yapay zeka destekli erişilebilirlik özellikleri geliyor

Apple, yakın gelecekte aygıtlarında Yapay zeka takviyeli erişilebilirlik özellikleri sunacak. Bunlar ortasındaki en öneli özellik ise, Şahsî Ses özelliği olacak üzere görünüyor.

2024 yılı, bize şimdiye kadar gördüğümüz en büyük iPhone’u getirebilir

Daha iPhone 15 ortaya çıkmamışken gelen bu iPhone 16 sızıntısı, Apple’ın 2024 yılında bugüne kadarki en Aka iPhone’u tanıtacağını gösteriyor.

Son iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Ultra sızıntısı, telefonların iPad’leri yakalayacak önemli bir özelliğe sahip olacağını söylüyor

Ortaya atılan nihayet iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Ultra sızıntısı, telefonların yeni bir özellik sayesinde üst Tertip iPad’leri yakalayacağını sav ediyor.

Bir iPhone 4.27 kilometreden düşerse ne olur? Gelin cevabı, bunu yaşayan birinden öğrenelim

Bir iPhone’un 4.27 kilometre yükseklikten yere çakılması sonucunda tuzla buz olacağını düşünüyor olabilirsiniz. ancak bu adamın başına gelen olay, kimi mucizelerin de yaşanabileceğini gösteriyor.

Apple, USB-C bağlantısına sahip cihazlarının seri üretimine başladı, ilk sırada AirPods ve şarj kabloları var

Apple’ın Lightnin’den USB-C’ye geçişi resmi olarak başladı. Gelen haberler, şirketin USB-C ilişkisine sahip birinci eserleri için seri üretime başladığını söylüyor.

En yaygın (ve Apple’In bir türlü çözemediği) iOS 16 sorunları

iOS 16 kullanım ömrünün sonuna gelirken Apple’ın hala sıkıntıları düzeltmemesi kullanıcıların reaksiyonunu çekiyor. Artık iPhone kullanıcıları meselelerden bıkmış durumda. Pekala, En yaygın ve bir türlü çözülmeyen iOS 16 problemleri neler? Gelin, kullanıcılara kulak verelim…