sosyalambar.com | Sosyal Medya Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Oyun

Oyun

Reklam Ajansları

Netflix’ten çalışanlarına mesaj: Harcamalarınızı dikkatli yapın

admin
0 10

Netflix, masraflarını azaltmak için çalışanlarına “dikkatli harcamalarını” söyledi. Bu bildiri, şimdilik bir işten çıkartma furyası yaşanmayacağını gösteriyor.

Genel

Snapdragon 8 Gen 2’ye MediaTek’tek yeni rakip: Dimensity 9200+ ortaya çıktı

admin
0 13

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 artık rakipsiz değil: MediaTek, Özellikle oyun telefonu hayranlarını heyecanlandıran yeni Dimensity 9200+ işlemcisini tanıttı.

Genel

Oyun tutkunları için tüm sınırlar ortadan kalkıyor

admin
0 18

ASUS’un 2023 Serisi ROG Strix SCAR G634 ve G834 oyun dizüstü bilgisayarlarında sunulan en güzel ekran kartları, geliştirilmiş akıllı soğutma tahlilleri, en gerçekçi manzaraları sunan paneller, kişiselleştirilebilen göz Müşteri dizaynlarla standartların ötesine geçmeye hazırlanın.

Genel

ASUS ROG Phone 7 serisi tanıtıldı: Özellikleri ve fiyatları haberimizde

admin
0 26

ASUS, yeni oyun telefonu serisi ROG Phone 7’yi resmi olarak tanıttı. ROG Phone 7 ve ROG Phone 7 Pro olmak üzere iki modelden oluşan seri, oyun meraklılarına hitap eden üst Tertip özellikleriyle dikkat cazibeli görünüyor.

Reklam Ajansları

Game Developer (Oyun geliştirici) ne iş yapar?

admin
0 41

LinkedIn yükselen meslekler listesi ile nihayet beş yılda en süratli büyümeyi gösteren 15 Amel alanını ve geleceğin mesleklerini sıraladı. Listede 7. sırada Game Developer (Oyun geliştirici) var. Pekala, Game Developer (Oyun geliştirici) ne Amel yapar? İşte ayrıntılar…

Reklam Ajansları

Game Artist (Oyun sanatçısı) ne iş yapar?

admin
0 46

LinkedIn yükselen meslekler listesi ile nihayet beş yılda en süratli büyümeyi gösteren 15 Amel alanını ve geleceğin mesleklerini sıraladı. Listede 5. sırada Game Artist (Oyun sanatçısı) var. Pekala, Game Artist (Oyun sanatçısı) ne iş yapar? İşte ayrıntılar…