Tag

Telefon

Android’den iPhone’a geçenlerin sayısındaki artış dikkat çekiyor

Android’li bir telefon kullanırken iPhone’a geçiş yapan kullanıcıların sayısında yaşanan artış, dikkat cazip bir düzeye ulaştı.

Redmi Note 12 Pro ve Redmi Note 12 ile Sokağa Çıktık! Bu Kameralara Bayılacaksınız

Bu fiyata ve sahip olduğu özelliklere nazaran alınabilecek en düzgün telefonlardan Redmi Note 12 Pro ve Redmi Note 12 ile sokağa çıktık ve kamera performanslarını deneyimledik. İşte Redmi Note 12 ve Redmi Note 12 Pro hakkında bilmeniz gerekenler.

Sony, yeni amiral gemisi telefonu Xperia 1 V’i tanıttı; Xperia 1 V özellikleri ve fiyatı haberimizde

Sony, fotoğraf ve görüntü meraklılarını ziyadesiyle sevindirecek yeni amiral gemisi telefonu Xperia 1 V’i resmi olarak tanıttı. Telefon özellikleriyle Fazla âlâ görünüyor ancak fiyatı Sıkıntı olabilir.

Asgari Ücrete Rahat Alınabilecek General Mobile GM 23 SE Nasıl Bir Telefon! İşte General Mobile GM 23 SE Ön İncelemesi

General Mobile’ın minimum fiyata rahat alınabilecek telefonu GM 23 SE ne üzere özelliklere sahip? İşte General Mobile 23 SE hakkında birinci raporumuz.

HUAWEI, Avrupa Lansman Etkinliğinde HUAWEI P60 Pro ve Yeni Amiral Gemisi Ürünlerini Tanıttı!

HUAWEI, Avrupa piyasasına yeni ve nihayet teknoloji amiral gemisi eserlerini tanıttı. Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen lansman etkinliğinde şirket, HUAWEI P60 Pro ve HUAWEI Mate X3 olmak üzere 2 yeni nesil amiral gemisi akıllı telefonun yanı Dizi öteki üst seviye aygıtlarını tanıttı.

Tamiri en kolay ve en zor olan telefon markaları belli oldu: İşte Top 5 listeleri

En kolay Tamir edilebilen ve tamiri neredeyse imkansız olan telefonlara imza atan markalar hangileri? Yeni araştırma marka ve modellere nazaran listeleri açıkladı.

Akıllı telefonunuzu neden kılıfıyla şarj etmemelisiniz?

Akıllı telefonları şarj ederken yapılmaması gereken şeyler Mevcut ve bunlardan biri de kılıfıyla şarj etmek… Pekala fakat bir telefonu kılıfıyla şarj etmek neden önerilmiyor?

Telefonum neden yavaş çalışıyor? Cevabı bu işin uzmanından dinleyin

BackMarket.com’da kıdemli yenileme operasyonları müdürü Kewin Charron, “telefonum neden yavaş çalışıyor” sorusunun olası karşılıklarını bakın nasıl listeliyor…

vivo’dan Anneler Günü’ne Özel Avantajlı Kampanya Fırsatı

vivo, avantajlı kampanyalarına Anneler Günü’nde de devam ediyor. Anneler Günü’ne Özel gerçekleştirilen kampanya kapsamında vivo V25, Y35 ve Y22s 6+12GB model akıllı telefon Meydan kullanıcılara 1.299 TL bedelinde Tefal My Tea Çay Makinası Armağan ediyor.