Tag

Galaxy

Samsung’dan yeni Galaxy S24 Ultra sürprizi: Galaxy S24 Ultra Limited Edition satışa sunuldu

Samsung, Galaxy S24 Limited Edition ismini verdiği Özel bir paketi Fazla avantajlı bir fiyat etiketi ile satışa sundu. lakin ne yazık ki bizim bu sürüme ulaşma bahtımız yok ve olacak üzere de görünmüyor.

Samsung’un yeni katlanabilirleri Galaxy Z Fold 5’ine, Galaxy Z Flip 5, erken gelebilir

Samsung, her yılki rutininden saparak Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 katlanabilir telefonlarını beklenenden biraz Evvel tanıtabilir. Bunun sebebi ise, Olağan ki rakiplerine soluk alma fırsatı vermek istememesi.

Samsung’un Galaxy S25 için hayal ettiği Exynos işlemcisi, arkasına AMD’nin gücünü alacak

Samsung’un Galaxy S25 serisi akıllı telefonlarında kullanmayı düşündüğü Exynos 2500 işlemcisi, ardına AMD’nin Aka gücünü alabilir.

Galaxy S10 ve Galaxy A50 için yolun sonu göründü: Artık güncelleme alamayacaklar

Bir devrin amiral gemisi telefonu olan Galaxy S10, pek Fazla öteki modelle Birlikte mukadderatına boyun eğmek zorunda kalıyor.

Samsung Galaxy S23 FE piyasaya çıkacak mı? Çıkacaksa ne zaman?

Samsung Galaxy S23 FE’nin akıbeti belirli olmaya başladı. Pekala, merakla beklenen ve kimi kaynaklar tarafından hiç gerçek olmayacağı argüman edilen Samsung Galaxy S23 FE bu Yıl satışa çıkacak mı? Çıkacaksa ne vakit?

Galaxy S23’ün sevilen Galeri özelliği, çok yakında Galaxy S22 ve S21’lere de geliyor

Samsung’un Galaxy S23 telefonlar ile Bir arada sunduğu Kıymetli özellik, Fazla yakında Galaxy S22 ve Galaxy S21 serisi modellere de geliyor.

Samsung, 3 yönde katlanan katlanabilir telefonu için çalışıyor

Samsung bu Yıl yeni bir Cin katlanabilir telefon piyasaya sürebilir. Bunun daha Evvel patent örnekleri sızan 3 taraflı katlanabilir telefon olacağı düşünülüyor.

Android 14 güncellemesini almayacak Samsung telefonlar belli oldu

Android 14 işletim sistemi güncellemesini almayacak Samsung Galaxy telefon ve tabletler muhakkak oldu. İşte yeni Android sürümüne güncellenmeyecek olan Samsung Galaxy’ler…

Samsung, Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 ile önemli bir ilke imza atabilir

Samsung’un beklenen katlanabilir telefonları Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5, daha Evvel hiç bir katlanabilir telefonun yapamadığını yapacak üzere görünüyor.

Samsung’un yıllar önce terk ettiği özellik, iPhone’lara mı geliyor?

Samsung’un nihayet olarak Galaxy S10 serisinde kullandığı ve o günden beri kullanmamayı tercih ettiği bu özellikler, geleceğin iPhone modellerinde kendilerine yer bulabilir.