Tag

Samsung

Tamiri en kolay ve en zor olan telefon markaları belli oldu: İşte Top 5 listeleri

En kolay Tamir edilebilen ve tamiri neredeyse imkansız olan telefonlara imza atan markalar hangileri? Yeni araştırma marka ve modellere nazaran listeleri açıkladı.

Samsung, katlanabilir telefonlarına “kaydırılabilir” bir model ekleyebilir

Samsung’un ortaya çıkan yeni patent örneği, katlanabilir akıllı telefonlarının geleceğinin kaydırılabilir ekranlarda yattığını ortaya koyuyor.

Samsung Galaxy S24’te elektrikli otomobillerde kullanılan pilleri görebiliriz

Samsung, akıllı telefonlardaki pil teknolojisini değiştirebilir: Galaxy S24’te, elektrikli arabalarda kullanılan pil teknolojini görmeye hazırlanın…

Samsung’un Galaxy S25 için hayal ettiği Exynos işlemcisi, arkasına AMD’nin gücünü alacak

Samsung’un Galaxy S25 serisi akıllı telefonlarında kullanmayı düşündüğü Exynos 2500 işlemcisi, ardına AMD’nin Aka gücünü alabilir.

Samsung’dan 2009’dan bu yana en kötü çeyrek raporu: Bellek yongası üretimi azaltılıyor

Samsung’un, 2009 yılından beri görmediği kadar Kötü bir gelir raporu yayınlaması bekleniyor. Bu rapor, birebir vakitte şirketin hafıza çipi üretimi konusunda da radikal bir karara imza atmasını beraberinde getirecek.

Galaxy S24 için şaşırtan iddia: Snapdragon gidiyor mu; Exynos geri mi dönüyor?

Samsung’un Galaxy S23 serisinde kullandığı Qualcomm Snapdragon işlemcileri, Galaxy S24 serisinde olmayacak mı? Görünüşe nazaran Güney Koreli şirket, kendi Exynos işlemcilerini mevtten döndürmeyi planlıyor.

Samsung, Free uygulamasının adını değiştirerek Google Keşfet’e rakip olmak istiyor

Samsung’un bütün telefonlarında karşımıza çıkan Samsung Free hizmeti, yenilenen sitemi ve yeni ismiyle Google’ın Keşfet’ine rakip olmayı amaçlıyor.

Samsung Galaxy S23 FE piyasaya çıkacak mı? Çıkacaksa ne zaman?

Samsung Galaxy S23 FE’nin akıbeti belirli olmaya başladı. Pekala, merakla beklenen ve kimi kaynaklar tarafından hiç gerçek olmayacağı argüman edilen Samsung Galaxy S23 FE bu Yıl satışa çıkacak mı? Çıkacaksa ne vakit?

Samsung, Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 ile önemli bir ilke imza atabilir

Samsung’un beklenen katlanabilir telefonları Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5, daha Evvel hiç bir katlanabilir telefonun yapamadığını yapacak üzere görünüyor.