Tag

Teknoloji

POCO POCO F5 Pro ve POCO F5 Tanıtıldı! İşte Özellikleri!

POCO, oyun tutkunları, fotoğraf meraklıları ve teknoloji severler için Özel olarak tasarlanan F5 serisi taşınabilir aygıtlarını tanıttı.

RAM’ler, yeni teknoloji sayesinde yakın gelecekte SSD’lerin yerini alabilir mi?

RAM teknolojisi, SSD’nin yerini alabilir mi? Şu Lahza için Mümkün görünmüyor lakin bu yürekli Japon teşebbüsü, Fazla yakında bu hayale yaklaşabilir.

Cep telefonunun babasına göre gelecekteki telefonlar bakın nasıl olacak…

Cep telefonunun babası olarak kabul edilen Marty Cooper’a nazaran istikbal kuşakların “kulak derisinin altına yerleştirilmiş” aygıtları olacak. Ona nazaran “Vücut harika şarj aygıtı olduğu için” bu Cin aygıtların şarj edilmesi gerekmeyecek.

Casper VIA X30 PLUS Satışa Çıktı. İşte Özellikleri ve Fiyatı

Türkiye’nin teknoloji markası Casper, VIA ailesinin en yeni üyesi X30 Plus’ı duyurdu ve satışa sundu. İşte Casper VIA X30 PLUS özellikleri ve fiyatı.

Samsung, uydu bağlantısı sağlayan modemiyle Apple ve Qualcomm’a rakip olacak

Samsung, uydu kontağına İmkan tanıyan kendi modemi duyurdu; Apple ve Qualcomm’a rakip olmaya hazırlanıyor.

6G’ye giden yolda dev bir adım daha: En uzun terahertz bablosuz bağlantı kuruldu

6G’ye yanlışsız atılmış adımlara dev bir tanesi daha eklendi: Yeni nesil telekomünikasyon aygıtları, en uzun terahertz çalışması ışığında düşünülenden daha erken gelebilir.

Redington Türkiye ve VAST Data’dan Stratejik İş Birliği

Redington Türkiye, bilgi depolama alanında yenilikçi tahliller sunan milletlerarası bilişim teknolojileri tedarikçisi VAST Data’nın Türkiye’de ve Müstakil Devletler Topluluğu (CIS) bölgesindeki Biricik yetkili dağıtıcısı oldu.

İş Dünyası 2 Yıllık Aranın Ardından Dell Technologies Forum’da Bir Araya Geldi

Türkiye’de merakla beklenen Dell Technologies Forum, 29 Kasım’da Wyndham Grand İstanbul Levent’te düzenlendi. Pandemi nedeniyle Çehre yüze etkinliklere iki yıllık bir Uzaklık veren şirketin forumla yaptığı bu dönüş, Amel dünyası önderlerinin ve bölüm uzmanlarının ağır ilgisiyle karşılaştı.