Tag

Cihaz

Google’ın katlanabilir telefonu Pixel Fold’un sızan yeni görüntüleri, önemli ipuçları veriyor

Google Pixel Fold’a ilişkin olduğu argüman edilen yeni imgeler, katlanabilir telefonun boşluksuz ve “şimdiye kadarki en sağlam” menteşeyi sunacağına işaret ediyor.

Samsung, 3 yönde katlanan katlanabilir telefonu için çalışıyor

Samsung bu Yıl yeni bir Cin katlanabilir telefon piyasaya sürebilir. Bunun daha Evvel patent örnekleri sızan 3 taraflı katlanabilir telefon olacağı düşünülüyor.

Akıllı telefon satışları üzerindeki kara bulutlar dağılacak gibi görünmüyor

Global akıllı telefon piyasasında yaşanan düşünceler, görünüşe bakılırsa bir mühlet daha devam edecek. Kestirim edilen sevkiyat sayısı kara bulutların dağılmadığını gösteriyor.

Güncelleme alan ve artık alamayan Samsung Galaxy cihazları

Samsung, bugün hala kullanımda olan Fazla sayıda Galaxy telefon modeline sahip. Ve bu modellerin güncelleme alıp alamadıkları epey karışık bir Vaziyet almaya başlıyor. İçeride, Güncelleme almaya devam eden ve artık alamayan bütün modelleri listeliyoruz…

Katlanabilir ekranlarda yeni dönem: Bu katlanabilir ekran, 360 derece dönebiliyor

LG’nin yeni katlanabilir ekranı yalnızca 180 derece dönmekle kalmıyor, bunu 360 dereceye kadar çıkartabiliyor.

Qi2 standardı, kablosuz şarj karmaşasını tamamen ortadan kaldırmayı vaat ediyor

Tanıtılan yeni Qi2 kablosuz şarj standardı, gelecekte bütün telefonların birebir kablosuz şarj aygıtını kullanmasını sağlayabilir.

Mcdodo Telefon / Tablet / Laptop Şarj Aksesuarları İnceleme

Akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar ya da kulaklık… Bu aygıtları en süratli ve en inançlı biçimde şarj etmek için kullanabileceğiniz tahlillerden yeni Mcdodo aksesuarlarını inceledik.

Bu Aksesuarlar Olmazsa Olmaz! Mcdodo’nun Yeni Şarj Cihazları Bir Arada!

Akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar ya da kulaklık… Bu aygıtları en süratli ve en inançlı biçimde şarj etmek için kullanabileceğiniz tahlillerden yeni Mcdodo aksesuarlarını inceledik.

eBay üzerinden satın alınan biyometrik cihazlarda, hassas ABD ordusu verileri çıktı

eBay üzerinden ikinci el biyometrik aygıtlar satın Meydan araştırmacılar, içerilerinde saklanan ve ABD ordusuna ilişkin olan gizli dataları bulduklarında “şoke olduklarını” söylüyorlar.