Tag

Twitter

Twitter, Suudi bir muhalifin kaçırılıp işkence görmesine yol açtığı iddiasıyla dava edildi

Twitter’a, Suudi Arabistan’a bilgi sızdırdığı savıyla dava açıldı. Davaya nazaran şirket çalışanları, bir muhalifin kaçırılıp azap görmesine Yardımcı olmuş olabilir.

Twitter ve Microsoft arasında kriz: Twitter, Microsoft’un verilerini ödeme yapmadan kullandığını iddia ediyor

Twitter ve Microsoft ortasında kriz çıktı: Elon Musk’ın toplumsal ağı, Microsoft’un bilgilerini ödeme yapmadan kullandığını argüman ediyor.

Twitter’ın mavi tik kargaşası, dev havayolu şirketini radikal bir karar almaya itti

Kimi Aka havayolu şirketleri, Twitter’da alıcı hizmetleri dayanağı vermeme kararı aldı. Bunun sebebi ise, Twitter’ın karmakarışık bir hale gelen mavi tik onay işaretleri.

Elon Musk’tan sürpriz karar: CEO’luktan ayrıldı; yeni CEO ile anlaştı

Elon Musk, Twitter’ın CEO koltuğundan kalkacağını ve bu misyon için birisi ile anlaştığını açıkladı. fakat Twitter’ın yeni bir CEO’ya sahip olması, görünüşe bakılırsa Musk’ın tartışmalı kararlarına nihayet vermek için kâfi olmayacak.

Elon Musk’ın, bu ünlü isimlerin mavi tik ücretini kendi cebinden ödediği ortaya çıktı

Elon Musk eski mavi tikleri teker teker iptal ederken, bu üç Ünlü İsim için Twitter Blue fiyatını kendi cebinden ödediğini doğruladı. Ayrıyeten kaybolup Geri gelmeye başlayan kimi mavi tikler de, Musk’ın işleri bir Defa daha karmakarışık hale getirdiği yorumlarına neden oldu.

Elon Musk, bu sefer de “w” harfini kaldırdı; Twitter’ın ismini “Titter” yaptı

Geçtiğimiz günlerde Twitter logosunu Dogecoin logosu ile değiştiren Elon Musk, artık de Twitter’ın “w” harfini ortadan kaldırdı, toplumsal ağın ismini “Titter” yaptı.